NEWS

OsiadanieTerenu.pl już dostępne

SATIM informuje o dostępności nowego sposobu śledzenia obniżeń ziemi. Wiedza o pogórniczym osiadaniu terenu dostępna dla mieszkańców, prosto z satelity.


Korzyści dla mieszkańców.

Portal OsiadanieTerenu.pl korzystając z zobrazowań satelitarnych, przedstawia zmiany na powierzchni terenu w przystępny sposób — w postaci mapy z zasięgami i wartościami występowania obniżeń terenu. Aplikacja umożliwia mieszkańcom kontrolę nad terenami dotkniętymi działalnością górniczą oraz automatycznie generuje raporty zawierające kwartalne wartości osiadania terenu podane w centymetrach. Ponadto OsiadanieTerenu.pl posiada możliwość wglądu w dane archiwalne oraz funkcję automatycznie wysyłanego alertu w przypadku wykrycia nowego pionowego ruchu terenu.


Dostępność

Na dzień dzisiejszy na korzystanie z portalu zdecydowała się między innymi gmina Imielin. Urząd zapewnił swoim mieszkańcom bezpłatne i nieograniczone korzystanie z pomiarów. Użytkownicy mogą pobierać raporty dla nieruchomości własnych i swoich bliskich oraz zapisywać się na alerty. OsiadanieTerenu.pl przybliża możliwość wykorzystania satelity nie tylko użytkownikom komercyjnym czy urzędom, ale również osobom prywatnym.


Aby uzyskać więcej informacji:

https://osiadanieterenu.pl/baza-wiedzy lub mailowo: kontakt@osiadanieterenu.pl


Autor: Daria Soszyńska

Sprawdź, czy na Twojej działce występuje osiadanie terenu

Bądź świadomy występujących przemieszczeń terenu i zacznij działać. Dowiedz się, czy Twoja działka leży w zasięgu obniżenia terenu i zabezpiecz swoją nieruchomość, zanim dojdzie do strat.

Zaufali nam

Klienci Satim
Klienci Satim
Klienci Satim
Klienci Satim