Najczęściej zadawane pytania

Raport zawiera zestawienie wyników obniżenia terenu dla badanej działki ewidencyjnej i budynków, informacje o metodzie pomiarów, mapę z wyróżnionym obszarem, dla którego wykonana została analiza osiadania oraz krótkie podsumowanie zawartych informacji.

Na stronie głównej znajdziesz wyszukiwarkę działek, skorzystaj z niej w celu zamówienia raportu. Drugim sposobem pozyskania raportu jest ręczne zlokalizowanie działki na mapie i wybranie z menu widocznego po prawej stronie okna mapy przycisku 'Zamów raport'.

Monitoring terenu prowadzimy z wykorzystaniem obrazów satelitarnych pochodzących z misji Sentinel-1, prowadzonej przez Europejską Agencję Kosmiczną. Na zebranych danych jesteśmy w stanie zaobserwować zmianę wysokości terenu, którą dostarczamy Tobie w postaci mapy obniżeń terenu.

Podczas zamawiania raportu, w dolnej części ekranu znajduje się pole 'Dodaj kolejny adres'. Wpisz tam wybrane lokalizacje. Wszystkie otrzymane pliki znajdziesz w zakładce 'Moje konto'.

Płatności są obsługiwane przez system płatności internetowych Przelewy24. Podczas finalizacji zamówienia raportu wybierz interesujący Cię sposób płatności.

Po zamówieniu i zaakceptowaniu raportu przez administratora, otrzymasz systemowego maila z raportem dostępnym w załączniku w czasie do maksymalnie 48 godzin roboczych. Akceptacja przez administratora jest konieczna w celu sprawdzenia poprawności wygenerowanego raportu.

Jeśli zauważyłeś na swojej nieruchomości pęknięcia i inne oznaki szkód górniczych, a mimo to na Twojej działce nie występuje osiadanie terenu - mogły one zostać spowodowane przez inne czynniki pośrednie tj. tąpnięcie lub wstrząsy.

Raport, ze względu na swoją dokładność, może być wykorzystany jako dowód w sprawie o odszkodowanie górnicze oraz jako zalecenie do podjęcia działań zabezpieczających nieruchomość. Inwestorzy mogą wykorzystać raport przy wyborze nieruchomości przeznaczonej pod inwestycję.

Sprawdź, czy na Twojej działce występuje osiadanie terenu

Bądź świadomy występujących przemieszczeń terenu i zacznij działać. Dowiedz się, czy Twoja działka leży w zasięgu obniżenia terenu i zabezpiecz swoją nieruchomość, zanim dojdzie do strat.

Zaufali nam

Klienci Satim
Klienci Satim
Klienci Satim
Klienci Satim